האפליקציה שלנו

ברוכים הבאים לאתר של משרד רואה חשבון י.טולדנו בפתח תקווה. רואה חשבון בפתח תקווה י.טולדנו מציע מגוון רחב של שירותים לעסקים קטנים ובינונים החל משלב הקמת העסק, לווי בחיי העסק וייצוג ברשויות המס. כל פניה המתקבלת באתר מטופלת על ידי משרדנו באופן מיידי ומקצועי, במטרה לתת מענה מירבי לפונה תוך שמירה על דסקרטיות. התוכן בעמוד רואה חשבון בפתח תקווה ובאתר נועד לתת הכוונה וסיוע כללי ולכן אנו ממליצים לפנות אלינו לקבלת יעוץ אישי בכל עניין , ללא כל התחייבות.

משרד רואה חשבון בפתח תקווה י. טולדנו, מחובר למערכת שע"מ (שירות עיבודים ממוחשבים), שהינה מערכת של רשות המיסים המאפשרת למייצגים לקבל נתונים אונליין על מצבו של הנישום. לאחר חתימת הלקוח על יפוי כח נוכל לקבל נתונים על מצב הנישום, כגון: דיווחים שוטפים, החזרי מע"מ ותשלומי מע"מ שנקלטו, תשלומי מס הכנסה, דיווח ניכוים, קנסות עיקולים, דרישה להצהרת הון מצב שומה שהוגשה ועוד.

בנוסף אנו מספקים שירותי הנהלת חשבונות חיצוני לחברות ועצמאים. טיפול הכולל את כל היבטי הנהלת החשבונות החיצונית לחברה, וכן ייעוץ מקצועי בנושא הוראות ניהול ספרים. שירותי חשבות שכר הכנת תלושי שכר, דיווח לרשויות המס.שירות שיכול לחסוך לך כאבי ראש וחוסך לך כסף.