הקפאת עוסק במע"מ

איך מקפיאים תיק של עוסק פטור? איך מקפיאים תיק של עוסק מורשה?

במידה ואתם אינכם פעילים בעסק שלכם, תוכלו ליידע את מס ערך מוסף בטופס הקפאת תיק במע״מ
על פי סעיף 8(א) בתקנות מע"מ רישום – שינוים בעסק הופסקו העסקים או הפעילות של החייב במס או הופסקו על תקופת דו"ח אחת, או חלו אירועים המצרכים שינוי ברישום או ביטול כגון שינוי מען העסק או שינוי ענף כלכלי שאליו משתייך העסק, יודיע על כך החייב במס בכתב תוך 15 יום מהיום שבו חל האירוע. חייב במס שנפטר, פשט את הרגל או הפך לבלתי כשיר לנהל עסק יודיע למנהל כל אדם המוסמך לייצגו כדין של החייב במס או המנהל בפועל את עסקו.

עקרונית עוסק פטור מדווח למע"מ פעם בשנה בהצהרת עוסק פטור, 
הצהרת עוסק פטור מתבצעת בשנה העוקבת בגין השנה שחלפה והדיווח למע"מ הינו בעיקר לעדכון מע"מ שלא עברתם את תקרת ההכנסות לעוסק פטור.
למעשה אין צורך להקפיא תיק במע"מ לעוסק פטור עניין זה  יותר רלבנטי לעוסק מורשה, החייב בדיווח למע"מ כל חודשים או כל חודש.
במידה ותדווחו אפס במספר תקופות דיווח לעוסק מורשה, רשות המיסים תסווג את התיק שלכם במע"מ כבלתי פעיל, ותצטרכו לחדש אותו. על כן מניסיון שלנו הקפאת התיק היא לא פעולה כל כך נפוצה.

טופס הקפאת תיק מע

תגיות
איך לבחור רואה חשבון לעסק קטן ? אישור עוסק פטור דוח שנתי לעוסק פטור הוצאות מותרות בניכוי המדריך המקיף עוסק פטור המדריך לעוסק הפטור הקמת שותפות במס הכנסה הקמת שותפות במע"מ זכויות עובדים חישוב הצמדה למדד תשומות הבנייה חישובי הצמדה למדד תשומות הבניה להב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל מדד המחירים לצרכן וויקפדיה מדרגות מס על הכנסה מיגיעה אישית מדרגות מס לעצמאי 2016 מדרגות מס ויקפדיה מדרגות מס על הכנסה פסיבית לשנת 2016 מדריך ביטוח לאומי מדריך מס על השכרת דירה מדריך מס על השכרת דירה בישראל מיסוי הכנסות משכר דירה מס דירת מגורים לתושב חוץ מס על השכרת דירה מעוסק פטור לעוסק מורשה משרד רואה חשבון בפתח תקווה עוסק מורשה עסקים קטנים ובינוניים-וויקפדיה פקודת השותפויות פתיחת עוסק מורשה פתיחת עוסק פטור פתיחת תיק שותפים קרן השתלמות לעצמאי רו"ח בפתח תקווה רואה חשבון רואה חשבון במרכז רואה חשבון בפ"ת רואה חשבון בפתח תקווה רואה חשבון בפתח תקווה יניב טולדנו רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים רואה חשבון מומלץ בפתח תקווה רואה חשבון פ"ת רואה חשבון פתח תקווה רשות התאגידים-רישום שותפות שותפות- ויקפדיה שותפות מוגבלת -ויקיפדיה שיעורי ביטוח לאומי לעצמאים בשנת 2017 שירות של תיאום מס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם