עוסק פטור הצהרת הון

עוסק פטור מוגדר בחוק מס ערך מוסף כעוסק שמחזור העסקאות שלו בכל עסקיו אינו עולה על 100 אלף שקלים חדשים לשנה. בנוסף יש עיסוקים מקצועת שאינם יכולים להיות עוסק פטור, מי לא יכול להיות עוסק פטור

האם עוסק פטור יכול להעסיק עובדים?
אין הגבלה חוקית על העסקת עובדים לעסק שרשום במס ערך מוסף כעוסק פטור.
עוסק פטור מוגבל בתקרת הכנסות שנתית על עסקאותיו בסך של 100 אלף ש"ח כך שלא ברור הכדאיות הכלכלית בהעסקת עובדים כאשר ההכנסות הם לא גבוהות.

איך מדווחים על העסקת עובד?
עוסק פטור רשאי להעסיק עובדים, יש לפתוח תיק ניכוים במס הכנסה ובביטוח לאומי. בנוסף יש לערוך חוזה העסקה לעובד המועסק אצלך ולהוציא לו תלוש שכר כל חודש כחוק. תלוש שכר מופק בתוכנת שכר ומופק על ידי רואה חשבון. או איש מקצוע אחר.

כיצד פותחים תיק ניכוים?
יש למלא טופס 5329, ולהגיש במשרד פקיד השומה שאליו אתה שייך.
משרדנו מחובר למערכת שע"מ של רשות המיסים ופתיחת תיק ניכוים מתבצעת באופן מידי. לאחר מכן יש לדווח כל חודשים ניכוים למס הכנסה ולביטוח לאומי.

תגיות
איך לבחור רואה חשבון לעסק קטן ?אישור עוסק מורשהאישור עוסק פטורדוח שנתי לעוסק פטורהוצאות מותרות בניכויהמדריך המקיף עוסק פטורהמדריך לעוסק הפטורהנהלת חשבונות לרופאיםהצהרת הוןזכויות עובדיםטלפון פקיד שומה טבריהטלפון פקיד שומה ת"אטפסים לעוסק פטורלהב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראלמדרגות מס על הכנסה מיגיעה אישית מדרגות מס לעצמאי 2016 מדרגות מס ויקפדיהמדרגות מס על הכנסה פסיבית לשנת 2016מדריך ביטוח לאומימדריך מס על השכרת דירהמדריך מס על השכרת דירה בישראלמס על השכרת דירהמעוסק פטור לעוסק מורשהמשרד רואה חשבון בפתח תקווהסגירת תיק מס הכנסהסגירת תיק מע"מעוסק זעירעוסק מורשהעוסק פטורעוסק פטור- ויקיפדיהעוסק פטור מע"מעסקים קטנים ובינוניים-וויקפדיהפקודת השותפויותפתיחת עוסק מורשהפתיחת עוסק פטורפתיחת תיק שותפיםקרן השתלמות לעצמאירואה חשבוןרואה חשבון בפ"תרואה חשבון בפתח תקווהרואה חשבון בפתח תקווה יניב טולדנורואה חשבון לעסקים קטנים ובינונייםרואה חשבון מומלץ בפתח תקווהרואה חשבון פ"תרואה חשבון פתח תקווהרופא ויקפדיהשיעורי ביטוח לאומי לעצמאים בשנת 2017

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp