עוסק פטור הצהרת הון

עוסק פטור מוגדר בחוק מס ערך מוסף כעוסק שמחזור העסקאות שלו בכל עסקיו אינו עולה על 100 אלף שקלים חדשים לשנה. בנוסף יש עיסוקים מקצועת שאינם יכולים להיות עוסק פטור, מי לא יכול להיות עוסק פטור

האם עוסק פטור יכול להעסיק עובדים?
אין הגבלה חוקית על העסקת עובדים לעסק שרשום במס ערך מוסף כעוסק פטור.
עוסק פטור מוגבל בתקרת הכנסות שנתית על עסקאותיו בסך של 100 אלף ש"ח כך שלא ברור הכדאיות הכלכלית בהעסקת עובדים כאשר ההכנסות הם לא גבוהות.

איך מדווחים על העסקת עובד?
עוסק פטור רשאי להעסיק עובדים, יש לפתוח תיק ניכוים במס הכנסה ובביטוח לאומי. בנוסף יש לערוך חוזה העסקה לעובד המועסק אצלך ולהוציא לו תלוש שכר כל חודש כחוק. תלוש שכר מופק בתוכנת שכר ומופק על ידי רואה חשבון.  או איש מקצוע אחר.

כיצד פותחים תיק ניכוים? 
יש למלא טופס 5329, ולהגיש במשרד פקיד השומה שאליו אתה שייך.
משרדנו מחובר למערכת שע"מ של רשות המיסים ופתיחת תיק ניכוים מתבצעת באופן מידי. לאחר מכן יש לדווח כל חודשים ניכוים למס הכנסה ולביטוח לאומי.

תגיות
איך לבחור רואה חשבון לעסק קטן ? אישור עוסק מורשה אישור עוסק פטור דוח שנתי לעוסק פטור הוצאות מותרות בניכוי המדריך המקיף עוסק פטור המדריך לעוסק הפטור הנהלת חשבונות לרופאים הצהרת הון זכויות עובדים טלפון פקיד שומה טבריה טלפון פקיד שומה ת"א טפסים לעוסק פטור להב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל מדרגות מס על הכנסה מיגיעה אישית מדרגות מס לעצמאי 2016 מדרגות מס ויקפדיה מדרגות מס על הכנסה פסיבית לשנת 2016 מדריך ביטוח לאומי מדריך מס על השכרת דירה מדריך מס על השכרת דירה בישראל מס על השכרת דירה מעוסק פטור לעוסק מורשה משרד רואה חשבון בפתח תקווה סגירת תיק מס הכנסה סגירת תיק מע"מ עוסק זעיר עוסק מורשה עוסק פטור עוסק פטור- ויקיפדיה עוסק פטור מע"מ עסקים קטנים ובינוניים-וויקפדיה פקודת השותפויות פתיחת עוסק מורשה פתיחת עוסק פטור פתיחת תיק שותפים קרן השתלמות לעצמאי רואה חשבון רואה חשבון בפ"ת רואה חשבון בפתח תקווה רואה חשבון בפתח תקווה יניב טולדנו רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים רואה חשבון מומלץ בפתח תקווה רואה חשבון פ"ת רואה חשבון פתח תקווה רופא ויקפדיה שיעורי ביטוח לאומי לעצמאים בשנת 2017

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp