חישוב הצמדה למדד תשומות הבנייה

מדד תשומות הבנייה-הגדרה

מדד זה מתיחס לבניית בתי מגורים ומודד את מחירי הבנייה של הקבלנים. המדידה מודדת את התנודות החלות במחירים של חומרים, מוצרים ושירותים המשמשים לבניית בתי מגורים. השינויים במחירים של הסעיפים השונים במדד, נאמדים על ידי השינוי במחירי המדגם של חומרים ושירותים שונים, הנמכרים לאוכלוסיית הקבלנים הראשיים וקבלני המשנה בענף. המחירים מתקבלים ממדגם של ספקים וסיטונאים, יבואנים ומפעלים שונים.

מתי מתפרסם מדד תשומות הבנייה?

מדד תשומות הבנייה מתפרסם ב-15 בחודש -על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ומתייחס לחודש הקודם.
מדד תשומות הבנייה מתפרסם יחד עם מדד המחירים לצרכן.
ניתן לחשב את אחוזי השינוי של המדד בין תקופות שונות ואת ערכו הצמוד של סכומי כסף בתאריכים מסוימים.

להזכירך, המדד המתפרסם ב-15 בחודש מתייחס לחודש הקודם.
לדוגמה: חישוב הצמדה, המתייחס לתאריכים שבין ה-16 בפברואר וה-15 במרץ נעשה על פי מדד חודש ינואר, שפורסם ב15 לפברוא
ר.

הערה :

חישוב אחוזי השינוי וההצמדות מבוצע לעיתים על ידי שימוש במדדים על בסיסים שונים המותאמים לאותו בסיס על ידי שימוש במקדמי קשר

מקדמי קשר– אחת לכמה שנים מבצעת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עדכון של  סלי המדדים, ומפרסמת את מדדי המחירים על בסיס חדש המתחיל מ100 נקודות. על מנת להשוות בין תקופות שהמדדים שלהם חושבו על בסיסים שונים, יש לקשר תחילה את המדדים ולהביאם לתקופת בסיס אחידה. 

מחשבון הצמדה למדד תשומות הבנייה.

משרדנו מבצע שירות של חישובי הצמדה למדד תשומות הבנייה בעבור רוכשי דירות וקבלנים אשר נדרשים להצמיד את תשלומי הבנייה למדד תשומות הבנייה, החישוב נערך ונחתם על ידי רואה חשבון. 

חישובי הצמדה למדד תשומות הבנייה מתבצע על ידי תוכנה יעודית אשר מותאמת לביצוע חישובים מורכבים ומדויקים, כך שמתקבלת תוצאה מדוייקת ומתן פלט חתום על ידי רואה חשבון.

הערה: יש להבחין בין מדד מחירי תשומה בבניה למגורים לבין מדד מחירי תשומה בבניה למבני מסחר ומשרדים

כמה עולה חישוב הצמדה למדד תשומות הבניה?

על מנת להעריך את היקף העבודה והשירות המבוקש תדרשו להעביר לנו מסמכים רלוונטים.
כגון: חוזה התקשרות עם קבלן או יזם, נספח תשלומים בעבור הדירה, 
אישורי תשלום לקבלן והתאריכים ששולמו.

 

משרד רואה חשבון י.טולדנו בפתח תקווה 073-2549512

תגיות
איך לבחור רואה חשבון לעסק קטן ? אישור עוסק פטור דוח שנתי לעוסק פטור הוצאות מותרות בניכוי המדריך המקיף עוסק פטור המדריך לעוסק הפטור הקמת שותפות במס הכנסה הקמת שותפות במע"מ זכויות עובדים חישוב הצמדה למדד תשומות הבנייה חישובי הצמדה למדד תשומות הבניה להב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל מדד המחירים לצרכן וויקפדיה מדרגות מס על הכנסה מיגיעה אישית מדרגות מס לעצמאי 2016 מדרגות מס ויקפדיה מדרגות מס על הכנסה פסיבית לשנת 2016 מדריך ביטוח לאומי מדריך מס על השכרת דירה מדריך מס על השכרת דירה בישראל מיסוי הכנסות משכר דירה מס דירת מגורים לתושב חוץ מס על השכרת דירה מעוסק פטור לעוסק מורשה משרד רואה חשבון בפתח תקווה עוסק מורשה עסקים קטנים ובינוניים-וויקפדיה פקודת השותפויות פתיחת עוסק מורשה פתיחת עוסק פטור פתיחת תיק שותפים קרן השתלמות לעצמאי רו"ח בפתח תקווה רואה חשבון רואה חשבון במרכז רואה חשבון בפ"ת רואה חשבון בפתח תקווה רואה חשבון בפתח תקווה יניב טולדנו רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים רואה חשבון מומלץ בפתח תקווה רואה חשבון פ"ת רואה חשבון פתח תקווה רשות התאגידים-רישום שותפות שותפות- ויקפדיה שותפות מוגבלת -ויקיפדיה שיעורי ביטוח לאומי לעצמאים בשנת 2017 שירות של תיאום מס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם