הנהלת חשבונות חברות ועצמאים

שירותי הנהלת חשבונות -מנהלת חשבונות :

משרדנו מספק שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים, שירותי הנהלת חשבונות לחברות.

שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים כוללים:

1. קליטת מסמכי העסק במערכת הנהלת החשבונות וניהול ספרי העסק בצורה מקצועית ולפי הוראות ניהול ספרים המתאים לאופי העיסוק.
2. המצאת דוח רווח והפסד כל רבעון ומעקב אחר פעילות העסק לאורך השנה.
3. ביצוע דיווחים שוטפים לרשות המיסים.

דיווח חד/דו חודשי למס ערך מוסף– מסמכי פעילות העסק הכנסות/ הוצאות נקלטות במערכת הנהלת החשבונות ומופק דוח למס ערך מוסף. הדיווח למע"מ מתבצע בשובר תשלום שנערך על ידנו.

קרא גם : מדריך מס ערך מוסף

דיווח מקדמות מס הכנסה לפי האחוז שנקבע לך – מקדמות מס הכנסה משולמים לאורך השנה.
מס הכנסה למעשה אינו מעוניין לחכות לסוף השנה כדי לקבל את תשלום המס השנתית שבגינה חייב הלקוח. קליטת מסמכי העסק במערכת הנהלת החשבונות מאפשרת לקבל תמונת מצב של הרווח/הפסד צפוי. רואה החשבון במשרדנו מבצע אומדן של חבות המס השנתית של הלקוח. על פי אומדן זה רואה החשבון מחליט על עדכון מקדמות מס הכנסה.

רואה החשבון המייצג את הלקוח יכול להקטין/ להגדיל ואף לבטל את המקדמות למס הכנסה הכל לפי הצורך.

דיווח תשלומי ביטוח לאומי כל חודש ביטוח לאומי משולם על הרווח בעסק ולכן על פי נתוני הנהלת החשבונות אשר נקלטים אצלנו יעדכן רואה החשבון את גובה מקדמות ביטוח לאומי המתאימים ללקוח.

קרא גם : מדריך ביטוח לאומי לעצמאי

שירות הנהלת החשבונות מבוצע במשרדנו על ידי מנהלות חשבונות בעלות נסיון בתחום.
משרדנו מספק שירות חיצוני של מנהלת חשבונות אשר מגיעה לאתר החברה ומבצעת את הנהלת החשבונות בפיקוח של רואה חשבון.

אנחנו נדאג לניהול ספרי העסק בצורה המקצועית ביותר ולפי הוראות החוק המתאימות לאופי עיסוקך. בנוסף להנהלת החשבונות מבצע משרדנו את כל הדיווחים השוטפים לרשויות כך שהעוסק או החברה אינם נדרשים להתמודד מול הרשויות בעצמם אלא הכל נעשה דרך משרדנו על ידי רואה חשבון הבקיא בנושאי עבודה מול רשויות המס.

תגיות
איך לבחור רואה חשבון לעסק קטן ?אישור עוסק מורשהאישור עוסק פטורדוח שנתי לעוסק פטורהוצאות מותרות בניכויהמדריך המקיף עוסק פטורהמדריך לעוסק הפטורהנהלת חשבונות לרופאיםהצהרת הוןזכויות עובדיםטלפון פקיד שומה טבריהטלפון פקיד שומה ת"אטפסים לעוסק פטורלהב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראלמדרגות מס על הכנסה מיגיעה אישית מדרגות מס לעצמאי 2016 מדרגות מס ויקפדיהמדרגות מס על הכנסה פסיבית לשנת 2016מדריך ביטוח לאומימדריך מס על השכרת דירהמדריך מס על השכרת דירה בישראלמס על השכרת דירהמעוסק פטור לעוסק מורשהמשרד רואה חשבון בפתח תקווהסגירת תיק מס הכנסהסגירת תיק מע"מעוסק זעירעוסק מורשהעוסק פטורעוסק פטור- ויקיפדיהעוסק פטור מע"מעסקים קטנים ובינוניים-וויקפדיהפקודת השותפויותפתיחת עוסק מורשהפתיחת עוסק פטורפתיחת תיק שותפיםקרן השתלמות לעצמאירואה חשבוןרואה חשבון בפ"תרואה חשבון בפתח תקווהרואה חשבון בפתח תקווה יניב טולדנורואה חשבון לעסקים קטנים ובינונייםרואה חשבון מומלץ בפתח תקווהרואה חשבון פ"תרואה חשבון פתח תקווהרופא ויקפדיהשיעורי ביטוח לאומי לעצמאים בשנת 2017

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp