הנהלת חשבונות חברות ועצמאים

שירותי הנהלת חשבונות -מנהלת חשבונות :

משרדנו מספק שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים, שירותי הנהלת חשבונות לחברות.

שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים כוללים:

1. קליטת מסמכי העסק במערכת הנהלת החשבונות וניהול ספרי העסק בצורה מקצועית ולפי הוראות ניהול ספרים המתאים לאופי העיסוק.
2. המצאת דוח רווח והפסד כל רבעון ומעקב אחר פעילות העסק לאורך השנה.
3. ביצוע דיווחים שוטפים לרשות המיסים. 

דיווח חד/דו חודשי למס ערך מוסף – מסמכי פעילות העסק הכנסות/ הוצאות נקלטות במערכת הנהלת החשבונות ומופק דוח למס ערך מוסף. הדיווח למע"מ מתבצע בשובר תשלום שנערך על ידנו.

קרא גם : מדריך מס ערך מוסף

דיווח מקדמות מס הכנסה לפי האחוז שנקבע לך  – מקדמות מס הכנסה משולמים לאורך השנה.
מס הכנסה למעשה אינו מעוניין לחכות לסוף השנה כדי לקבל את תשלום המס השנתית שבגינה חייב הלקוח. קליטת מסמכי העסק במערכת הנהלת החשבונות מאפשרת לקבל תמונת מצב של הרווח/הפסד צפוי. רואה החשבון במשרדנו מבצע אומדן של חבות המס השנתית של הלקוח. על פי אומדן זה רואה החשבון מחליט על עדכון מקדמות מס הכנסה.

רואה החשבון המייצג את הלקוח יכול להקטין/ להגדיל ואף לבטל את המקדמות למס הכנסה הכל לפי הצורך.

דיווח תשלומי ביטוח לאומי כל חודש – ביטוח לאומי משולם על הרווח בעסק ולכן על פי נתוני הנהלת החשבונות אשר נקלטים אצלנו יעדכן רואה החשבון את גובה מקדמות ביטוח לאומי המתאימים ללקוח.

קרא גם : מדריך ביטוח לאומי לעצמאי

שירות הנהלת החשבונות מבוצע במשרדנו על ידי מנהלות חשבונות בעלות נסיון בתחום.
משרדנו מספק שירות חיצוני של מנהלת חשבונות אשר מגיעה לאתר החברה ומבצעת את הנהלת החשבונות בפיקוח של רואה חשבון.

אנחנו נדאג לניהול ספרי העסק בצורה המקצועית ביותר ולפי הוראות החוק המתאימות לאופי עיסוקך. בנוסף להנהלת החשבונות מבצע משרדנו את כל הדיווחים השוטפים לרשויות כך שהעוסק או החברה אינם נדרשים להתמודד מול הרשויות בעצמם אלא הכל נעשה דרך משרדנו  על ידי רואה חשבון הבקיא בנושאי עבודה מול רשויות המס.

תגיות
איך לבחור רואה חשבון לעסק קטן ? אישור עוסק פטור דוח שנתי לעוסק פטור הוצאות מותרות בניכוי המדריך המקיף עוסק פטור המדריך לעוסק הפטור הקמת שותפות במס הכנסה הקמת שותפות במע"מ זכויות עובדים חישוב הצמדה למדד תשומות הבנייה חישובי הצמדה למדד תשומות הבניה להב -לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל מדד המחירים לצרכן וויקפדיה מדרגות מס על הכנסה מיגיעה אישית מדרגות מס לעצמאי 2016 מדרגות מס ויקפדיה מדרגות מס על הכנסה פסיבית לשנת 2016 מדריך ביטוח לאומי מדריך מס על השכרת דירה מדריך מס על השכרת דירה בישראל מיסוי הכנסות משכר דירה מס דירת מגורים לתושב חוץ מס על השכרת דירה מעוסק פטור לעוסק מורשה משרד רואה חשבון בפתח תקווה עוסק מורשה עסקים קטנים ובינוניים-וויקפדיה פקודת השותפויות פתיחת עוסק מורשה פתיחת עוסק פטור פתיחת תיק שותפים קרן השתלמות לעצמאי רו"ח בפתח תקווה רואה חשבון רואה חשבון במרכז רואה חשבון בפ"ת רואה חשבון בפתח תקווה רואה חשבון בפתח תקווה יניב טולדנו רואה חשבון לעסקים קטנים ובינוניים רואה חשבון מומלץ בפתח תקווה רואה חשבון פ"ת רואה חשבון פתח תקווה רשות התאגידים-רישום שותפות שותפות- ויקפדיה שותפות מוגבלת -ויקיפדיה שיעורי ביטוח לאומי לעצמאים בשנת 2017 שירות של תיאום מס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם